INWESTYCJE

Najważniejszym czynnikiem wyznaczającym kierunek działań deweloperskich jest jakość inwestycji, na którą składa się szczegółowa analiza potrzeb przyszłych mieszkańców, komfort i estetyka tworzonych przestrzeni oraz pełna odpowiedzialność za całokształt przedsięwzięcia, począwszy od etapu wstępnych projektów do momentu oddania gotowego obiektu oraz przygotowania kampanii wizerunkowej.

W zakresie realizacji inwestycji znajdują się: wyszukanie i nabycie atrakcyjnych działek, przygotowanie projektu architektonicznego i dokumentacji wymaganej do rozpoczęcia inwestycji, zapewnienie finansowania przedsięwzięcia, nadzór nad realizacją inwestycji, nieruchomości.

OSIEDLE HERBOWA

Nowe, kameralne osiedle jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych, którzy cenią w architekturze piękno, prostotę i funkcjonalność. Harmonijnie wkomponowany w otoczenie zespół budynków powstaje w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa. Nowoczesna i elegancka architektura, dobrze wpisuje się w sąsiedztwo o niskiej i mało zagęszczonej zabudowie. Dzięki temu jest dla swoich mieszkańców wyjątkową życiową przestrzenią: pełną światła, ukrytą wśród bujnej zieleni, a jednocześnie – położoną w niewielkim oddaleniu od centrum miasta. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby spełniać wszystkie wymagania nowoczesnego, ale zrównoważonego życia. Wymagający klienci docenią komfort użytkowania, wysokiej jakości materiały, panoramiczne przeszklenia i cieszącą oko europejską architekturę. Całość dopełnia obecność wielopoziomowych pomieszczeń oraz możliwość dowolnej ich aranżacji. www.osiedleherbowa.pl

zobacz inne projekty